Registrace

Např. +420 123123123

Na středeční večer je naplánována krátká procházka po Brně s výstupem na věž Staré radnice (každý účastník si hradí vstupné cca 70 Kč). Předpokládaný začátek v 18 hod. Sraz na zastávce Česká v centru. Procházka městem a následné posezení v hospůdce.
Ve čtvrtek se po Mikulášském setkání potkáme v hospůdce nedaleko areálu VUT.
Na pátek je naplánována exkurze do PET centra na Žlutém kopci – Masarykův onkologický ústav. Začátek v 9 hodin. Počet účastníků je omezen. Prosím o nahlášení pouze vážných zájemců.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. července 2017 souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených v kontaktním formuláři na internetové stránce www.miluas-cyg.cz (dále jen jako „internetová stránka“). Tyto údaje jsou zpracovány pro účely zabezpečení mojí účasti na 20. Mikulášské setkání a pro pozvání na příští ročníky setkání. Souhlas mohu kdykoliv odvolat (mikulas.cyg@gmail.com). Ze setkání je pořízována i fotografická dokumentace. Odesláním registrace souhlasím s použitím těchto fotografií či video záznamů pro propagaci a prezentaci Mikulášských setkání pořádaných Mladou generací ČNS.